Fit Food: Sultinga diena, subalansuota pavidolių kritikai, normalių žmonių mitybai


2014 - 01 - 28

 

Intereso deklaravimas: autoriui sulčių dietos komplektus paragavimui dovanojo Fit Food. Kitokio atlyginimo autorius arba Laukinės Žąsys negavo, ir apžvalgos turinio ar įvertinimo tai neįtakojo.

Šįkart pasistengsiu rašyti trumpai ir aiškiai, nes taip padaryti yra labai sunku.

Nes esmę jūs ir taip žinot. Mažiau ėsk. Valgyk visko po truputį, daugiau daržovių ir fizinio aktyvumo. Nerūkyk, nevėpsok į svetimas moteris ir nečiupinėk svetimos transporto priemonės, nes subraižysi. Lengva pasakyti.

Gerai, kad yra kas už jus bando, o po to lipšniai padrąsina, dovanodamas savo patirtį, tai čia aš jau apie save. Kodėl aš galiu sau leisti postringauti, ir gadinti tamstos laiką? Todėl, kad esu patyręs bandytojas ir jau žinau ką rašau.

Sveriu 71kg, nors mano kojos žino, ką reiškia nešioti 97kg. Bandžiau sportuoti ir bandžiau tingėti, taip pat sveikai maitintis ir nesveikai badauti, išmėginau mažų angliavandenių, mažų riebalų ir kitokių nesąmoningų dietų. Per keletą metų sunkiuoju keliu ištyriau, ką daryti, kad jausčiausi gerai, ir, žinokite, kad man sekasi. Pakeliui ištyriau smūčių ir sulčių pasaulėlį Vilniaus megapolyje, ir su džiaugsmu ėmiausi Fit Food pasiūlymo, kurie mane užliejo sultimis, o aš juos – šiomis raidėmis.

Mėginau iškart abu pasiūlymus (juos rasite fitfood.lt svetainėje). Ryte užsukau į jų barą ir pasiėmiau sultis. Sunkoki popieriniai maišeliai, sunumeruoti buteliukai juose. Pirmas įspūdis teigiamas.

Kolegą prisaikdinau klausyti manęs ir įpiršau 6 vnt /3 litrų /75 Lt paketą, o pats tenkinausi 4 vnt /2 litrų / 55 Lt rinkiniu. Didysis skirtas trumpalaikiam ramadanui, ir, anot Fit Food, energinė vertė yra pakankama suaugusiam žmogui. Mažasis vadinamas liekninančiuoju, mat jame trūksta kilokalorijų). Skonių gama įvairi, ir, teisybės dėlei turiu pasakyti, kad jos aptarinėti nė nesiruošiu – žiauriai skanios, šviežios, geros sultys, ir tiek, tuo, turbūt visi patikės ir taip. Va, kiekiai – kas kita. Kolega tą dieną pasišventė ir išbandymą atlaikė iki galo – 3 litrai žalių, oranžinių, raudonų, geltonų sulčių ir puslitris vandens ir nieko daugiau. Paminėsiu, kad žmogus nereiklus, tačiau niekada savęs nealino išbandymais ar dietomis. Klausiu, kokie pojūčiai. Sako, geri. Jaučiasi lengvas, maloniai nusiteikęs, tiesa, net žmona vakare karštais sumuštiniais jo nesuviliojo. Stiprus žmogus pasitaikė.

Kaip sekėsi man? Nekaip. Skrandis, pripratęs prie vaisių ir daržovių, net girgždėdamas reikalavo skaidulų, įdant turėtų ką perduot toliau. Du litrai sulčių (ir nieko daugiau) yra labai skanu, tačiau ekstremalu pradedantiesiems. Net ir aš, save vadindamas pažengusiu šios srities vartotoju, neatlaikiau ir pasivaišinau salotų porcija, o vakare dar ir bananu. Kita vertus, ryte svarstyklės parodė, kad dienos eksperimentas, siekiantiems lieknumo, pasiteisino (bent jau vienai dienai).

Pastebėjimai:

Žali kokteiliai yra maistingiausi. Mylėkite juos. Jei dar niekada nebandėt, būtinai pamėginkite. Skonis neprimins nei brokolių nei kitų jūsų nemėgstamų daržovių, o pilvas tikrai padėkos.

Indijos karštis, aštrusis kokteilis, su pirmaisiais gurkšniais nuteikia pragarui. Aštru! Tačiau vėliau žmogus susitaikai. Negalvokite, kad jums vieniems taip:)

Sultingas dienas verta kartoti kas 10 dienų. Kaip ir salotų ar sriubų dienas. Nes jūsų pilvas padėkos.

Liekninančiam kokteiliui reikia nusiteikti ir pasiruošti. Treniruokitės prieš tai.

Kolega ar draugas, visą dieną esantis šalia, tikrai pravers šiame išbandyme – bus su kuo pasidalinti mintimis ir pojūčiais.

Girdėjau, kad ši paslauga pasidarė tokia populiari, jog eilėje žmonės laukia net dvi savaites.

Ar mėginsiu dar? Turbūt taip. Tik šįkart jau didesnį rinkinį, nes aš jums ne kokia gležna mergelė, mintanti nektaru ir vaikų svajonėmis. Ar iškęsčiau trijų dienų sulčių dietą? Gal. Bet nežinau, ar man to reikia. Bet žinau, kam nepakenktų.

Mano verdiktas? Pirmas toks (mano žiniomis) bandymas Lietuvoje. Pavykęs. Kokybės, aptarnavimo ir rezultato prasme. Keturios žąsys. Nes nepadarė masažo, ir trys pusnuogės gražuolės nepristatė buteliukų ofisan. Reikėjo pasiimti pačiam.

Ar rekomenduoju? Žinoma. Ar čia brangu? Paklausa rodo, kad ne.

Fit Food, Konstitucijos g. 26 (Forum Palace), tel. +370 682 92164; +370 620 23164. Tinklalapis. Facebook profilis.

Nuo pirmadienio iki penktadienio: nuo 7:30 iki 22:00. Savaitgaliais nuo 9:00 iki 21:00.


Diskusija
↕ Rodyti visus komentarus (13)
bruno 2014-01-29 21:20

marš į tinklinį restoraną gudrieji komentatoriai. Nuolaidos gi. kasdien!

jei jau taip 2014-02-01 09:24

o netiklinio be jokiu nuolaidu mens factory nesiimsit recenzuot?

Klaidinga 2014-01-29 22:23

Pavadinimas neatitinka turinio. Turėjo būti pačios užkandinės recenzija (sriubos, šiltas/šaltas maistas, gėrimai), o žmogus atsigėrė dovanotų sulčių ir visam restoranui 4 žąsis už nieką.

Teisutis 2014-01-30 11:55

Neveikia nuorodos į tinklapį ir facebook profilį.

Pavidolis, cha-cha-cha!!! 2014-04-28 14:27

Nagi, apsvieskite, kas yra PAVIDOLIS!!!!
(Atsiprasau, neturiu lietuvisku raidziu) :(

Parašykite komentarą