Hesburger: pasisekti gali tik atsitiktinai


2014 - 08 - 14
Hesburger Gedimino prospekte, kur negalima fotografuoti

Šis mėsainių tinklas iš Suomijos, populiarus Lietuvoje, garsėja dviem dalykais: daugelis sako, kad ten pigiau, nei McDonald‘s (ypač prikarpius kuponų), ir visi žino, kad ten negailima padažų. Pirmoji savybė ne tiek aktuali (kiek jau ten iš mėsainio sutaupysi), antroji man labai nepatinka, nes kai noriu mėsainio, nepageidauju, kad pro visas puses sunktųsi majonezas, kaip iš kaimo kavinėje per gedulingus pietus patiekiamos maltos mišrainės.

Vieną vakarą, gerokai prisivaišinę su draugais Senamiesčio baruose, pasiekėme tą stadiją, kai buvo antra valanda ryto ir labai norėjosi valgyti, todėl užėjome į Hesburger Vokiečių gatvėje ir vienas jų mėsainių buvo nuostabiai neperpildytas padažu. Buvo taip skanu, kad pavalgę vieną sykį, tą rytą dar grįžome ten dar du kartus. Jei švęsti, tai švęsti. Ir nusprendžiau kada nors šiuos restoranus patikrinti rimtai: gal jau pasitaisė?

Jaunimas atėjo paskanauti majonezo.

Inspekcijai pasirinkome Hesburger restoraną Gedimino prospekte. Ant durų lipdukas su perbrauktu fotoaparatu – suprask, nuotraukų čia nebus. Na, aš galiu ir be fotoaparato apsieiti interjero paveikslėliams (turiu gerą mobilųjį telefoną), o visą grobį parsinešiau namo, kad galėtume išsidėlioti gražią mėsainių fotosesiją ir pradžiuginti skaitytoją dailiais vaizdais.

Jau kai man veža tos grindys klėtkuotos tai negaliu, kaip Brooklyne.

Interjeras žavus ir primena Ameriką savo juodomis ir baltomis grindų plytelėmis (apskritai, daugumos Hesburger restoranų Lietuvoje vaizdas yra puikus, man gražiausias – tas išvažiavus iš Klaipėdos, pakeliui į Kauną, stovi dailus laukuose, kaip kur nors Amerikoje tarp begalinių Ajovos kukurūzų pasėlių).

Nors paprastai tenka laukti ilgai, šį kartą neprailgo. Gerai. Gal ir maistas pagerėjo? Pažiūrim.

Čia Mega mėsainis perpjautas, kai saka.

Mega mėsainio kompleksas (16,50 Lt) galėjo pradžiuginti nebent kola su ledu. Bulvytės buvo sprangios ir beskonės, na, o pats mėsainis… Deja, kaip visada, jis pliuškenosi padaže. Ploni, vargani mėsos paplotėliai buvo iš visų pusių apsemti majonezo, kuris varvėjo, tepė ir gadino visą reikalą. Matyt, tą naktį įsimintiną naktį mums tiesiog pasisekė gauti sausesnį variantą, o gal per vakarą jau buvo ištuštinti majonezo rezervuarai, bet tuomet, matyt, tebuvo maloni atsitiktinė išimtis.

Arizonos mėsainis? God help Arizona.

Normalus variantas yra padažo orgija, kas buvo matyti iš Arizonos mėsainio (7,95 Lt) su svogūnų žiedais. Svogūnai lyg ir jautėsi, bet kai viskas kliuksi, koks skirtumas. Sūdyta silkutė būtų turbūt panašaus skonio, nuskandinus ją padaže. Niekada nesužinosiu.

From bad to worse, sudegusi kuročka ir dar majoneziuko.

Vištienos sumuštinis (7,90 Lt) buvo ne tik užlietas padažu, bet ir vištiena buvo perkepta, jautėsi sudegęs aliejus. Nieko tokio: užtat vištienos kepsneliai (9,90 Lt) buvo iki galo neiškepti: nepadoriai storas tešlos sluoksnis iš išorės jau buvo pagruzdintas, o viduje tešla dar buvo apyžalė.

Mėsainis su kumpiu. More like, su lašeku.

Mėsainis su kumpiu (7,90 Lt) galėjo išsiskirti nebent labai riebia šonine (tai matyti ir nuotraukoje). Ir čia buvo pasismaginta majonezu.

Desertui paimti ledai su rudais sausainiais (4 Lt) buvo neįsimintini ir labai paprasti, gal net prasti.

Pietūs keturiems žmonėms kainavo 63,95 Lt. Supratome, kodėl jie nenori fotoaparatų. Niekas neturi sužinoti, kur prapuola pusė Lietuvos Respublikoje suvartojamo majonezo.

Iš esmės, kita stadija būtų tiesiog pilti majonezą į puodelius ir vidun primėtyti bandelės gabalėlių ir maltos mėsos arba vištienos. Gal kada nors darys ir taip. Kol kas Hesburger daro tik labai prastus mėsainius, kurių rekomenduoti negaliu. Viena žąsis iš penkių.

 

Hesburger, Gedimino pr. 5, Vilnius. Tel. +370 672 94713 (kiti restoranai daug kur Lietuvoje). Tinklalapis. Facebook profilis.

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio: nuo 10:00 iki 23:00, penktadieniais: nuo 10:00 iki 06:00, šeštadieniais: nuo 11:00 iki 06:00, sekmadieniais: nuo 10:00 iki 22:00.


Diskusija
↕ Rodyti visus komentarus (22)
Laura 2016-01-05 12:52

Tai nepirkit,uzuot nesamones pliauske:))))))

Neturintis svarbesniu reikalu. 2016-01-14 14:10

↓ Turintis ir svarbesnių reikalų. – O neturintis reikalu komentuoja ta kuris irgi neturi , bet pasivadines ,kad turi reikalu.. Juokingiau but negali, nieko asmenisko nei vienam nei kitam. :D

Paulius 2016-02-21 20:44

Yra vienas bet tik vienas geras dalykas Hesburgeryje – tai tortilija! Ja net dietologai rekomenduoja is bedos kai kitas maistas yra nepasiekiamas ;)

Aistė 2016-05-13 12:43

Na, o McDonald’s nekeičia aliejaus. Man iš tolo net smirda senas aliejus. Kiek bandžiau valgyti po geros valandos viduriavimas ir vėmimas, nes sustoja skrandis. Turiu jautrų skrandį aliejui. Kiek kartų teko valgyti hesburger niekada to nebuvo. . .

Parašykite komentarą