Pizza Hut Express, Vilniaus Oze: geriau, nei tikėjomės


2013 - 03 - 29
Pizza Hut Vilniaus prekybos centre Ozas yra trečiame aukšte

Apie Pizza Hut Lietuvoje yra daugybė atsiliepimų, ir daugumas byloja apie nepasitvirtinusias viltis. Matyt, mes taip pavargę (o iš tiesų pavargę) nuo nesibaigiančios lietuviškos saviveiklos ir išsidirbinėjimų, kad normalaus, stabilaus, receptais ir operation manualais paremto tinklo atėjimas tikrai mums yra didelis geidulys.

Kai kas, matyt, galvojo, kad čia bus Pizza Hut kaip vienas iš tų šimtų restoranų, matytų Amerikoje, Britanijoje, Kanadoje ir dar daug kur, su jų puikiomis amerikietiškomis picomis, su kimštiniu kraštu (stuffed crust), kuriame sūris, su itališkos dešros gumuliukais (gerai, tegu ne pačios geriausios, bet geriau, negu bet kuris užpildas Lietuvoje), ir visu tuo geru laiku, kurį kiek kūrė, tiek nesukūrė lietuviškos picerijos, išskyrus nebent keistas išimtis, kaip Jeruzalimkės Submarinas, apie kurį vis baudžiuosi parašyti, bet neparašau.

Nieko panašaus. Čia yra Pizza Hut Express, tai yra, variantas, sutinkamas prekybcentrių food courtuose, stotyse ir oro uostuose, kur picos yra supaprastintos ir kepamos dažniausiai ne užsakius, o tiesiog kepamos ir dedamos ant kaitlentės, ir ten šiltos laukia, kol po slaisą jas išpirks pirkėjai. Tas pats yra ir Oze (slaisai, arba gabalėliai, picos nuo 4 iki 6 Lt, visa pica išsinešimui kainuoja apie 20 Lt ir gal truputį daugiau).

Išdėliotos ant kaitlentės, traukia akį ir litus iš piniginės.

Pasiimame vieną slaisą aštriosios (atsiprašau, reikia sakyti „aitriąją“, bet ar aš pakeisiu įpročius), o kitą – su vištiena. Šakučių nėra, reikia valgyti tiesiai iš kartoninio padėkliuko (plastmasės įrankius duoda prie salotų). Kiek vargana, bet mes sumokėjom dviese už du slaisus picos ir du pepsius 15 Lt, tai manau nereikėtų skųstis ir kažką čia vaizduoti.

Aitrioji tikrai gera – tai ne itališka pica, tai greičiau amerikietiškas pizza pie, ir kada nors papildomai pabandyti ją parsivežti namo, leisti atvėsti ir paragauti ryte: tai yra geros amerikietiškos picos matas. Gera pica lieka puiki ir kitą dieną. Bloga ryte tampa nevalgomais, sudžiūvusiais sausais džiūvėsiukais.

Su aitriosiomis halapos paprikomis.

Čia puiku, kad išlaikyta receptūra – aitriosios halapos paprikos (taip reikia lietuviškai vadinti jalapeño) yra ne dėl mados, o jų pakankamai daug. Čia ir raudonieji cibuliai, ir kukurūzai, ir mėsos gabalėliai. Sūrio daug, jis gražiai apsilydęs ir apskrudęs. Patiko ir su vištiena – irgi gerai išlaikytas sudėtinių dalių prikrovimas ant pado, kuris storas, bet nesprangus.

Pro šalį praeina bičiulis Vitalijus Cololo su žmona ir sako: „O, sveiko maisto propaguotojai.“ Niekur negaliu pasislėpti nuo žmonių, kurie mane pažįsta. Bet Vitalijus manęs nebara, pasijuokiam, ir jis nueina, matyt, į kokį nors kitą sveiko ir dietinio maisto autletą tame pačiame Oze, kur jų daugybė: ir kinų, supranti, ir burgeriai, ir keptos Kentukio vištos, ir daug ten visko. Užtat žinau, kad aš esu su teisingais žmonėmis, ir ant širdies man geriau.

Aš ramia širdimi skiriu keturias žąsis, todėl kad savo žanre, kontekste ir kainų grupėje Pizza Hut Express pasiūlo labai neblogą, valgomą ir greitą produktą. Aš trokštu, kad Vilniuje ir Lietuvoje būtų kuo daugiau tarptautinių tinklų skyrių su tiksliai atkartotais vakarų vaizdais, receptais ir elgesiu, nes tik taip mes nugalėsim lietuvišką išsidirbinėjimą ir neišmanėlių saviveiklininkų iniciatyvas.

Ozo g. 18, Prekybos Centras Ozas, Vilnius. Tel. +370 5 259 6128. Facebook profilis.

Kasdien nuo 10:00 iki 22:00.


Diskusija
↕ Rodyti visus komentarus (17)
Jeruzalimkės Submarinas 2013-04-06 09:13

Jo nebera, isstume Cili, dabar Submarinas dvigubai mazesnis greta esanciame pastate.

turistas 2013-04-09 20:43

tai čia iš prisiminimų – buvo Gedimino pr. Kuba – kas ten dabar..??

as 2013-04-14 22:59

Kauno akropolio Pizza hut buvo turbut geriausia picerija mieste. neitiketina kaip vietiniai savininkais sitaip sugebejo supersti reikala, kad jos nebeliko. dar ir dabar kartais sapnuojasi tiesiai Pizza hut trinta darzoviu sriuba, keptuveleje atnesta spirganti bbq vistienos pica su papildomu surio krastu, ledu aparatas kur pats prisivarai ledu kiek nori ir kokiu nori… laselis amerikos, kelia i kuri zinojo turbut kiekvienas Zalgirio legionierius :)

Pepsas 2013-11-11 00:14

Šakutes tai duoda, tik reikia paprašyti :)

jomas 2015-08-11 17:19

valgiau du kartus pizza hute, abu kartus apsitriedziau

Parašykite komentarą