Terasa Vasara Palangoje: keistai adekvatu


2014 - 06 - 23
Terasa Vasara su visais priklausiniais, S.Nėries gatvėje, gerai prasižiūri nuo J.Basanavičiaus Avenue (a.k.a. Chav-Walk Empire) pusės

Tai jūs jau turbūt pavargot nuo visų mano prikolų apie Palangą ir jos Basanavičiaus gatvę. Pelnytai – kiek galima rašyti ir šaipytis? Kodėl musyse tiek pykčio, neapykantos, pagaliau, neargumentuotos pašaipos? Visa tai yra teisėti, geri klausimai.

Todėl siunčiu jums plakatą, nors paprastai plakatų mes čia nepublikuojame.

Jus sveikina saulėtosios Pribaltikos gintarinis pajūrys ir kultūriniai ir administraciniai regiono privalumai.

Esmė yra ta, kad nuvykus į Palangą, kažkur valgyt vis tiek reikia. Į Vandenį netraukia, nes ten eina visi. Koks nors Lašas tikrai nesiprašo lankomas antrą kartą, kaip ir groteskiškos atminties Monika. Apžvalgininkus Ramūs kaip belgai failino pradžiuginti; SPA Palanga neturi jokios idėjos, ir taip toliau. Pas Sabonį kiek gyvename, tiek valgome, ir negalima vien tik geriausius dalykus gyvenime srėbti.

Terasa Vasara matyti nuo J.Basanavičiaus gatvės, kitoje Ražės upelės pusėje. Gal nelabai tinkama maisto kritikos portalui, tačiau tą upę populiariai vadindavo Gavnianka, arba „šūdinuke“. Ji ir dabar atrodo panašiai, nes vanduo absoliučiai stovintis, dar tik sezono pradžia, o jau šiukšlės ten, ir liūdnos antelės teliuškuoja jame. Geriau apie tai negalvoti. Nes tokius baisumus esu matęs tik Ganos lūšnynuose, kur vaikai žaidžia pamazgose, ir nesuserga infekcinėmis ligomis tik todėl, kad visi, ką jama infekcinės ligos, jau davė dubą, ir šitie vaikučiai jau mirs tik nuo Kalašnikovo arba nuo senatvės.

Lankytoja nagrinėja mobilųjį telefoną, laukdama užsakyto Kijevo kotleto, kuris kitaip yra žinomas kaip „Kijavas“.

Terasa Vasara taip pat yra gerai žinoma pagal gretai esančios picerijos permanentiškai (jau kelerius metus) iškeltą plakatą, kad pas juos 30% nuolaida visoms picoms. Na, žinoma, rinkodaros ėjimas nėra pats labiausiai žavintis, bet turbūt veikia. „O, žiūrėk, Deimantai, agirdž, nuolaida picikėms, ėm?„. Ir Deimantas eina. Bet čia dabar ne apie juosiuos kalba.

Šaltibarščiai buvo puikūs. Spalvą mes specialiai taip prisodrinom ant fotošopo, tik dėl to, kad mes galim.

Kurorte mes tankiai pradedam nuo šaltibarščių, ir šituose viskas tvarkoje. Tikrai, geri barkšteliai (9 Lt).

Vasariškos salotos su arbūzu buvo su arbūzu, for real

Salotos su arbūzu („vasariškos“) tai išvis buvo tokios vasariškos ir su arbūzu (13 Lt), visiškai neblogas patiekalas, tikrai. Net nustebęs buvau.

Galbūt ir Palangoje gyventi galima?

Salotos su krevetėmis ir ten visokiu sūriu.

Apie cezario salotas su tigrinėmis krevetėmis (22 Lt) nieko ypatingo negaliu pasakyti – nei gero, nei blogo. Nors ir sunkiai padavėja pasidavė, bet atnešė padažą atskirai. Tebūnie pašlovinta.

Produktai buvo adekvatūs. Na, nerašysiu laiško nei mamai, nei tetai apie šias salotas, bet susivalgė jos normaliai. Hm. Nejaugi taip arti prie Basanavičiaus gatvės gali maitinti adekvačiai?

Makaronai su šonine ir sūriu

Makaronų lėkštė su šonine ir sūriu (15 Lt) nebuvo, žinoma, jokie kokie nors tenai ypatingi ar juo labiau jie nebuvo carbonara (bet tai apie juos niekas ir nesakė, kad jie bus carbonara), tačiau buvo keistai moreish, tai yra, norėjosi jų valgyti, kol jie buvo ant lėkštės. Gal čia šoninės ir sūrio kombinacija. Nelabai sveika, na bet ką.

Pica buvo nors ir kiek perkrauta sudėtinių dalių, bet šiaip tai pavalgoma visai.

Pizza Capricciosa pasirinkau didelę (28 cm), ir ji kainavo 19 Lt. Taip, kiek per daug grybų, ir taip, jie net nespėjo tinkamai sukepti (smulkmena). Taip, Panevėžio file vietoje kumpio yra labai lietuviška, bet nevykę tai nebuvo.

Iš lietuviško stiliaus picų tai buvo labai labai nebloga pica. Ir padas buvo pakankamai plonas. Beveik laikė toppingų svorį (jei nebūtų jų tiek daug, ir būtų laikęs). Na taip, tai ne Neapolis, bet žinot ką – ir vėl ten eičiau, ir vėl užsisakyčiau.

Ką jums pasakyti? Nežinau. Keturiese sumokėjome 121 Lt ir arbatpinigius. Man nelabai patinka Palangos masinei vietai duoti gerą įvertinimą, bet kad viskas visai pas juos neblogai, ir kaip sąžiningas vertintojas, neturiu aš kito pasirinkimo. Keturios žąsys iš penkių.

 

Terasa Vasara, S.Nėries g. 39, Palanga. Tel. +370 616 20905. Facebook profilis.

Darbo laikas internetuose nerandamas, bet tai vasarą nebus juk uždaryta.


Diskusija
Rasa 2014-06-23 19:57

Mes tik ten ir einam Palangoj. Pica labai gerai sueina kaip užkandis prie alaus :)

ajajai 2014-06-23 21:31

Kiek, ,,sumokejio“ už straipsni? Ne, šiaip dar niekad taip gerai neatsiliepėt apie tokią neprašmatnią vietą. Ir labai jau daug tų „na bet…“ atleidimų. Turbūt geros nuotaikos Andrius šiandien.. hm

mm 2014-06-24 22:27

O tie raudoni Cezario salotose, ko gero, pomidoriukai, ane?

xxx 2014-06-26 14:46

jau ne pirmas kartas toks nusišnekėjimas, kas pusę metų įteikinėjama kaip baisi tragedija, kaip šiuo atveju pomidorai Cezario salotuose, o jau kai reikia, kaip ir sueina už gerą..žodžiu vertechvostas geras!

Parašykite komentarą