Vero Cafe: mes mėgstame, kad sterilu ir užsienietiška


2013 - 04 - 27
Dažnas skaitytojas mūsų teiraujasi, kokia gi iš tinklinių kavinių yra mums patiems artimiausia. Mes pagalvojome, ir pagal savo amžiaus kategoriją turime pasakyti, kad patinka Vero Cafe.
Pavadinimas ir logotipas atrodo normaliai tarptautinis, ir lietuviško-tautinio-megzto-pinto iš vytelių ten nėra nė gramo.
Pati kava mums atrodo kompetentingai išvirta, ir paprašius, visada paruošia - nesiraukydami - nepopieriniame puodelyje. Pupelių taupymo ir pigesnių naudojimo nepastebėjome (taip, mes žinome, kad tikrai ne kažką sutaupysi iš pupelių, bet jūs būtumėt nustebę, kiek žmonių bando tai padaryti - mes tik šiandien paragavome kitoje vietoje Pilies gatvėje tokią blogą kavą vienoje cukrainėje, kad jūs neklauskit). Iš visų Vero Cafe Vilniuje mums visai patinka Didžiojoje gatvėje 30, truputį pretenzingai vadinama Kavos Teatru (na, čia atsiprašau jau), ir gal labiau pirmasis aukštas, o ne antrasis, su visokiais grafičiais ir byn-begais, tačiau labiau mėgstame tą, kuris yra "PC Flagman", bet aš jūsų nebarsiu, jei nežinote, kas tai yra. Tai yra apatinis viešbučio Novotel aukštas (mes esame jį rekomendavę pusryčiams), ten yra nauja ir puiki IKI parduotuvė, viena iš tų visiškai atnaujintų, kuri primena, kad per 23 Lietuvos nepriklausomybės metus mes kažkur pasistūmėme nuo kooperatinių lariokų, va taip vat. Įėjimas iš Vilniaus gatvės.
Atrodo vakarietiškai, nesuprastum, kad tai yra Lietuvoje, ir mums tai labai patinka. Mums nereikia jokių nacionalinių cepelinų su šokoladu prie kavos. Tarptautinė kavinė turi būti kuo labiau amerikietiška.
Pagrindinis dalykas, kas mus patraukia, tai gana sterilus interjeras, kuriame kuo mažiau kvietimo tinginiaujantiems paaugliams voliotis ant palangių kelias valandas. Mano redaktorius nenorėjo, kad aš minėčiau kitą didelį Lietuvos kavinių tinklą, kad čia neatrodytų, kad mes kažką tai užsiciklinę ant jo (o mes esame užsiciklinę tik ant kelių vietų, ir tam yra priežasčių, ačiū labai), tačiau žinot, yra tokia vieta Gedimino pr. knygyne, tai kai ten užeini knygų apsipirkimo tikslais, tai jautiesi kaip kažkoks svetimas diedukas ar kažką, nužvelgiamas tų paauglių lyg kokia atsiprašant gyvenimo auka, kad eini dirbti ir pusę dienos ten nesivolioji ant pagalvių kaip koks romėnas. Vat man tai ne prie širdies. Mums patinka sumanymas sukurti švarią, geografiškai neutralią, tarptautinę, šviesą vietą. Kuo mažiau apsimezgusios nacionalinės individualybės ir hipsterių saviraiškos, tuo geriau. Vero Cafe, PC Flagman, Gedimino 16, Vilnius. Tel. +370 618 55118. Tinklalapis. Taip pat kitos kavinės kitur Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Palangoje. Darbo dienomis nuo 07:30 iki 21:00, savaitgaliais nuo 10:00 iki 21:00.
 

Diskusija
↕ Rodyti visus komentarus (57)
Dejavu 2013-05-27 23:36

Gerb. Di – būna, kad ir ne anekdotas. Man trigubai daugiau metų, nei jam, bet nemanau, kad esu didesnis kavos specas kažkokstai.

Uz sviezia kava 2013-06-11 10:31

Teko dirbti barista pora savaiteliu toje kavineje, kur renkasi 13meciai. Nieko blogo pasakyti negaliu, taciau Sviezia kava laimi. Laimi kavos kokybe, sirupu skanumu, desertais ir aptarnavimu. Jokios chalturos, o gryna kavos myletoju vieta. Isbandykit, idomi jusu nuomone.
O starbucks man nepatinka visai. Nesuprantu del ko svaigti. Nei Europoj, nei rytu, nei vakaru Amerikoje ji man neskani. Imho.

uz skania kava ir malonu apatarnavima 2013-07-25 14:08

man ir neskani starbucks kava, bet vis tiek einu. einu, nes malonus aptarnavimas. o skanios kavos namie atsigeriu. tiesa, sis starbucks S.Airijoje

ML 2013-09-01 18:35

Coffee Inn nebesilankau po to, kai išsivirę latte sugebėjo sutraukti pieno putą. Žinoma, pakeitė, ačiū jiems labai, bet gaišta mano laiką. Vero Cafe amžinai trūksta sirupų – tik paprašai kokio, tai vis nebeturi, o kartais visai nėra apie tokį girdėję. Dėl to LABAI noriu pagirti Caffe Mio (Kaunas, Laivės al.) – visada turi gervuogių sirupo, baristos laisvą minutę skaito knygas, ne minko išmaniuosius telefonus ir aptarnavimas išskirtinai malonus. O kai pamiršta ant popierinio puodelio užklijuoti savo lipduką ir geriu kavą nieko nereklamuodama, tai išvis būna pasaka.

Parašykite komentarą