Ožiukas Arūnas yra UŽKALNIO žurnalas


2016 - 09 - 11
Pirmojo UŽKALNIO žurnalo numerio viršelis. Nuo rugsėjo 14 d. visur Pirmojo UŽKALNIO žurnalo numerio viršelis. Nuo rugsėjo 14 d. visur

Kebabinės Gedimino pr. nuotrauka vakar Užkalnio feisbuke buvo ne šiaip sau. Ten kebabus suka Arūnas Ožis, geros širdies marozėlis iš Naujosios Vilnios, kurio portretai jau visame internete, ir jau pradeda užtvidyti Lietuvą. Netrukus jo bus dar daugiau. Arūnas yra žmogaus pavidalo ožiukas, gyvenantis su drauge Žaneta, manikiūrininke iš Utenos.

Arūnas yra ant žurnalo viršelio: UŽKALNIO žurnalo pirmojo numerio. Nuo trečiadienio, rugsėjo 14 d. –  parduotuvėse, kioskuose, keliuose šimtuose vietų visoje Lietuvoje. Storiausias, kokybiškiausias, įspūdingiausias, kokio dar nebuvo.

UŽKALNIO žurnalas – pasiilgusiems skaityti. Ketvirtinis, 320 puslapių – tekstai ne tik iš Andriaus Užkalnio, kuris čia yra vis toks pat kandus, bet šiltesnis ir jautresnis (kaip knygose), bet ir mylimiausių šalies autorių: jau pirmame numeryje Rytis Zemkauskas, Geležinė Lapė, Agnė Zuokienė, Igor Shishkin, Mantvydas Leknickas, Gabrielė Štaraitė, Audrius Bačiulis ir kiti. Interviu (vien Igoris Kofas ko vertas), istorijos, kelionės ir stebėjimai. Apie svarbius dalykus – paprastai, apie nerimtus dalykus – irgi paprastai.

Ir, žinoma, pirmame numeryje prasidės Arūno Ožio istorija, kurios tęsinio lauks visi.

Internete šio žurnalo nėra ir nebus – tik spaudoje. Džiaugsmo – trims mėnesiams.

Leidėjas: UAB Ožiukas
Prenumerata: DELFI žurnalai