Švyturio kompasas: jie gali sau tą leisti


2016 - 12 - 23
Brandintas viskio statinėse Brandintas viskio statinėse

Švyturys paleido naują ribotą alaus partiją, kuri yra pats tas Kalėdoms, ir partija yra tokia ribota ir žieminė, kad turbūt daugelis net negaus nusipirkti (tik keli tūkstančiai butelių visai Lietuvai, todėl neieškokite artimiausiame Ikiuke arba Aibėje).  Vadinasi Compass. Geras pavadinimas. Alus, brandintas viskio statinėse.

Kodėl tai svarbu ir apie tai reikia rašyti?

Todėl, kad Švyturys-Utena elgiasi kaip pirmojo ryškumo gamintojai, kurie gali sau leisti daryti kreizi dalykus, kurie yra nepateisinami paprastu matematiniu skaičiavimu, tipo apsimoka arba neapsimoka. Ar apsimoka ši partija? You gotta be kidding.

Speciali tara, pakavimas ir pribambasai, nekalbant apie pačias viskio statines ir pinigus, sumerktus reklamai ir prominimui, nei iš tolo bus neatmušami to, kas įkris iš butelių pardavimo. Kiekvienas butelis, kurį nusipirksite už aštuonis eurus, manau, bus Švyturiui kainavęs bent aštuoniasdešimt (taip, aš žinau, kiek šitie dalykai kainuoja, ir jums tas pasaulis nepatiktų).

Butelis ir dėžė vienas už kitą gražesni Butelis ir dėžė vienas už kitą gražesni

Jei smulkūs kraftiniai darytojai padarytų ką nors tokio, jie tikrai apie tai labai trimituotų ir visiems sakytų, kad čia ne Švyturys, o wow ir opapa. Švyturys negali ir nenori taip sakyti, nes toks high-endas irgi yra Švyturys. Taip, tai dar vienas tamsus, saldokas, Kalėdinis, degintas, sudėtingo kvapo alus, bet tai taip pat Švyturys.

Švyturys UŽKALNIO žurnale Švyturys UŽKALNIO žurnale

Aš manau, kad jie labai juo didžiuojasi, ir manau, kad tikras rodiklis apie tai, kaip šalyje yra gerai, yra tai, kada žmonės jau gali sau leisti dalykus, kurie tiesiogiai neapsimoka, o tiesiog yra faini ir kelia pasididžiavimą. Ir dėl to juos daro. Tai linksmų švenčių.